خدمات فنی شرکت آبزیکو شامل موارد زیر است

شرکت آبزیکو همواره با مشاوره و دادن اطلاعات دقیق به مشتریان خود، آگاهی پرورش دهندگان را در مبحث احداث، ساخت و نگهداری مزارع توسعه داده است. آبزی پروران با ارائه اطلاعات مکانی و آب محل احداث به کارشناسان ما و طی بررسی های کارشناسان با آنالیز اطلاعات و داده ها و همچنین بررسی امکانات تولیدی آن منطقه بهترین گزینه برای رسیدن به اهداف تولیدی در حد مطلوب را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

طراحی گرافیکی :

در صنعت پرورش ماهی با توجه به نوع هدف و شرایط آبی آن منطقه، سازه ها طراحی و اجرا می شوند. بعد از بررسی زمین و محاسبات فنی صورت گرفته مرحله بعدی ایجاد تغییرات نهایی و تایید نقشه فنی می باشد که توسط تیم فنی طراحی می شود و شامل تمامی اجزای سازه پروژه پرورش ماهی می باشد. نقشه فنی توان تولیدی مزرعه شامل تعداد تولید تخم_ لارو ماهی_ تعداد و ظرفیت تولید بچه ماهی و ماهیان مولد و غیره و همچنین محاسبه هزینه های دقیق تولیدی و مشخصات کامل حوضچه ها و بررسی های کامل اقتصادی و هزینه ها است.

طراحی، ساخت و اجرای سیستم آب و فیلتراسیون:

تامین آب یکی از بخش های اصلی مزرعه پرورش ماهی هست و با توجه به موارد و شرایط ذیل سیستم های آب طراحی و اجرا می شود. ۱_ گونه آبزی مورد نظر ۲_ مقدار و تراکم تولید در واحد سطح ۳_ کیفیت و کمیت آب ورودی مزرعه ۴_ حجم سرمایه گذاری و زیر ساخت های موجود شرکت فنی مهندسی آبزیکو تخصصی ترین شرکت در زمینه آبزی پروری بوده و قادر به طراحی تمامی سیستم های آبرسانی و فیلتراسیون در صنایع آبزی پروری می باشد.

استخر پیش ساخته

با توجه به هدف و ظرفیت تولید، سازه ها طراحی و ساخته می شوند و نوع سیستم و تجهیزات متناسب با توان مالی سرمایه گذاران قابل تغییر می باشد. یکی از هزینه های اصلی تولید، هزینه ساخت فضای آبزی پروری می باشد و در راستای کاهش هزینه های تولید شرکت آبزیکو اولین شرکت طراحی و ساخت سازه های غیر بتنی در کشور می باشد

انتخاب نوع سیستم پرورشی و سیستم فیلتراسیون بسته به شرایط زیر محاسبه و اجرا می شود :

۱_ تکثیر لارو یا پرورش ماهی پرواری ۲_ سایز گونه مورد پرورش ۳_کیفیت و کمیت ۴_ تناژ تولیدی ۵_ مساحت زمین و شرایط آب و هوایی منطقه ۶_ میزان بودجه در نظر گرفته شده برای ساخت ۷_ نوع و شکل استخر ۸_ نوع سیستم غذادهی ۹_ کیفیت و نوع غذا مصرفی برخی از مزایای سیستم های مداربسته پرورش ماهی: ۱_ کاهش هزینه تولید ۲_ افزایش بهره وری از طریق افزایش تولید در واحد سطح ۳_ امکان پرورش انواع گونه های آبزیان ۴_ امکان برنامه ریزی برای تولید ۵_ کاهش مصرف آب و بازیافت آب مصرفی ۶_ کنترل بیماری ها با پیشرفت علوم و تکنولوژی در شیلات سیستم های مداربسته ماهی جایگزین سیستم هابی قدیمی و سنتی شده است و همچجنین تولید و صادرات آبزیان در بسیاری از کشورها محور اصلی اقتصاد است که این نتیجه نیازبه محصولات دریایی است و در آینده ای نزدیک به دلیل اینکه کشورمان ایران جز مناطق کم آب محسوب می شود استفاده از این سیستم کمک بزرگی به صنعت آبزی پروری می کند

سیستم مداربسته پرورش ماهی :

یکی از عوامل محدودکننده تولید در مزارع پرورش ماهی کیفیت و کمیت آب مصرفی است با طراحی سیستم برگشت آب می توان در شرایط سخت آبی و مناطق کم آب نیز اقدام به تولید آبزیان نمود در سیستم مدار بسته، آب استخرها پس از تصفیه مجدداً در پرورش آبزی مورد استفاده قرار می گیرد که علاوه بر کاهش قابل ملاحظه آب مصرفی شرایط افزایش تولید مراکز پرورشی را نیز فراهم می کند. سیستم های پرورش مداربسته یکی از دستاوردهای بشر در جهت افزایش بهره وری آب و افزایش تولید در واحد سطح می باشد و بخاطر کاهش قابل ملاحظه میزان آب مصرفی مورد توجه واقع شده است و در شرایط کنونی کشور و بحران آب بکارگیری این سیستم ها می تواند مشکلات تولید را کاهش دهد.

خدمات قابل ارائه توسط تیم ما

تغییر زبان
  مشورت رایگان با آبزیکو

  شرکت آبزیکو در سال ۱۳۹۲ با هدف توسعه آبزی پروری، بهینه سازی و ورود تکنولوژی به این صنعت، کار خود را آغاز نمود. از این رو با برنامه ریزی های انجام شده و جهت ایجاد ارتباط با فعالان این حوزه در بخش توزیع و تامین خوراک با کیفیت، کار خود را آغاز نموده و سپس در جهت رفع مشکلات تولید در مزارع قدمهای علمی و عملی برداشت و همچنین با کمک تجربیات و علوم نوین طراحی، نظارت، ساخت و تجهیز مزارع جدید تاسیس را آغاز کرد و در روند کار و جهت رفع موانع، مشکلات و کاهش هزینه های تولید تلاش های بسیاری صورت گرفت تا برخی از مشکلات صنعت آبزی پروری کشور همچون تکثیر، تغذیه، آب و … کاهش یابند.

  آدرس: رشت خ امام، بین مصلی و منظریه، نبش خیابان پاستور، ساختمان بانک توسعه صادرات، طبقه ۴ واحد ۱۱

  کدپستی: ۴۱۸۸۷۹۴۵۷۱

  ۴۱۸۸۷۹۴۵۸۶

  تلفن ها:

  ۳۳۳۴۵۳۷۶ ۰۱۳

  ۳۳۳۴۵۳۸۱ ۰۱۳

  ۳۳۳۳۷۹۲۰ ۰۱۳

  ۳۳۳۳۷۹۲۱ ۰۱۳

  ۳۳۳۳۷۹۲۲ ۰۱۳

  فکس: ۳۳۳۳۷۹۲۳-۰۱۳

  ایمیل: Info@abzyco.com

  abzyco@yahoo.com

  ساعات کار : شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17 و پنج شنبه 8 الی 13